حدیث مفصل
مقالات و یادداشت های هادی حق پرست 
نویسندگان

به نام حضرت دوست

سینای عزیز سلام!

امیدوارم که حتما حالت خوب است و خوشی. چرا که اکنون در شهری نفس می کشی که سالها آرزویش را داشتی تا در آنجا و در دانشگاه(کنسرواتوار مسکو) مورد علاقه و انتظارت مشغول خواندن، نوشتن و نواختن شوی.

پس خوشا به حالت!

هنوز مدت کمی است برای نامه نوشتن برای تو، کمتر از 12 ساعت زمان گذشته است، اما تو گویی نزدیکی دو دوست این فرصت کم را کمی زیاد می نماید.

من هنوز از این دوری آنچنان که باید نمی ترسم، یعنی آنقدر سرگرم عادت شده ام که برایم کمی غیرقابل باور است. همچنان هم دست به تلفن می برم تا تو را بگیرم و قراری بگذاریم، اما... .

آخرین شبی که باهم بودیم را یادت هست؟ روی پشت بام خانه ما کنار هم دراز کشیده و به آسمان و ستاره هایش خیره شده بودیم؟ و تو خواستی از سر شوق آنها را بشماری و در این میان از آن عظمت آسمان از روی زمین برخواستی! آری، آسمان من و تو آن همه بلند است که زیر سقف های دلتنگ کمی سخت می گذرد... .

یا ان شبهای دلواپسی را چطور؟ به خاطر داری؟ آن شبهایی که زیر نور ماه قدم می زدیم و در خیالات مان پرشور و شوق می گفتیم روزی تو خواهی رفت و این شب ها دیگر تکرار نخواهد شد؟ آن زمان نمی دانستیم که چه سرنوشتی منتظر ماست و چه خواهد شد اما این دوری قابل پیش بینی بود... و حالا تو نیستی. تو نیستی که از نگرانی ها، دغدغه ها، انسان های بزرگ، سوال های بزرگ و برنامه ها بگوییم. این مقطع از سرنوشت آنقدر قابل پیش بینی و از دیگر اینقدر خوفناک است که جرات خداحافظی را نیز به ما نداد! که حتی خیال هم جسارت ورود و تخیل کردن حاصل این دوری را به خود نمی دهد!

دوست تو

هادی

95/6/10
طبقه بندی: یاداشت های رسانه ای، 
[ پنجشنبه 18 شهریور 1395 ] [ 11:42 ق.ظ ] [ h ch ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

https://www.instagram.com/aramestan_hadi
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

فال حافظ