حدیث مفصل
مقالات و یادداشت های هادی حق پرست 
نویسندگان

فروردین امسال آقای بروجردی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همه را غافلگیر کرد و خبر از فیلترینگ تلگرام تا آخر فروردین داد. با این استدلال که تلگرام برای امنیت کش.ر یک تهدید است. جای تاسف است که در شرایط سست کنونی،  تلگرام برای کشور تهدید می شود، حجاب مسئله و چالش می شود و باید آماده باشیم تا هر پدیده روزمره دیگری به این لیست اضافه گردد. از این جهت توان ما در تبدیل فرصت ها به تهدید قابل ستایش است.

یعنی بعد از برجام مسئله مهم امنیت ملی کشور از انرژی هسته ای به تلگرام منتقل شد. فارغ از این مهم، در طول یکی دو هفته اخیر صداوسیما و بعضی خبرگزاری ها تلاش دارند که با امتیاز و تبلیغات پیام رسان های داخلی، مردم را به استفاده از آنها دعوت و تشویق کنند.

مثلا ادعا می شود که استفاده از پیام رسان های داخلی در مصرف اینترنت رایگان محاسبه می شود. این ادعا برای مردم که این روزها کمی سخت باور شده اند، قابل هضم نیست. در شرایطی که همه می دانیم که اپراتورهای مخابراتی در کشور کم فروشی و در عین حال گران فروشی می کنند، اینترنت رایگان پیام رسان های داخلی کمی غیرقابل باور است. مردم اعتنا و اعتمادی به این دست از نظرات و پیشنهادات ندارند.


طبقه بندی: یاداشت های رسانه ای، 
برچسب ها: فیلترینگ، تبگرام، بروجردی، گران فروشی اپراتور،  
[ یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 ] [ 10:34 ق.ظ ] [ h ch ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

https://www.instagram.com/aramestan_hadi
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

فال حافظ